Avtek TouchScreen 65 Pro3 - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: AVTEK
 • Dostępność: Skontaktuj się z nami - magazyn dystrybucyjny
 • szt.
 • Cena netto: 9 998,37 zł / szt. 12 298,00 zł / szt.
 • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów AVTEK ****               


Avtek TouchScreen 65 Pro3 -Monitor dotykowy LED  Przekątna: 65"Rozdzielczość: Full HD (1920x1080)10 punktów dotykuAndroid

 

 

Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania, sprzedaży i montażu profesjonalnych systemów:

 • audiowizualnych
 • Digital Signage
 • wideokonferencyjnych i telekonferencyjnych
 • sterowania (integracyjnych).

 

 • Produkt w magazynie dystrybucyjnym
 • Zadzwoń do nas w celu ustalenia ceny specjalnej oraz dostępności
 • tel. 56 657 57 65
 • tel. 500 227 464

 

Pro3 to nowe monitory interaktywne łączące atrakcyjną cenę z najwyższą jakością.

Moduł Android 4.4 wraz z pakietem podstawowych aplikacji oferuje użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez potrzeby podłączania komputera. Dostępna jest również możliwość instalowania aplikacji, które jeszcze bardziej zwiększą funkcjonalność monitora jako samodzielnego urządzenia.

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.

Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek w serii Pro4K umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania.

Narzędzie do głosowania wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie omówienie. I to niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz z zewnętrznego źródła jak laptop.

 

Funkcja USB Disc Lock to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz sprawdzające się w zatłoczonych miejscach. Usb Disk Lock pozwala zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem. Zabezpiecza to sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem

Monitory Avtek TouchScreen Pro4K posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji, jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

 

Poza oprogramowaniem Note do monitora dołączone są dwa kolejne programy: Connect i Capture. Pierwszy służy komunikacji między urządzeniem mobilnym a komputerem PC i pozwala m.in. na przesyłanie obrazu w obie strony i kontrolowanie prezentacji. Sprawia to, że zdalna kontrola monitora z poziomu komputera jest prosta i intuicyjna. Z kolei Capture to przydatne narzędzie do nagrywania i edycji prezentacji czy wykładów. Pozwala na nagranie pulpitu komputera Windows i obrazu z podłączonej kamery (lub obu jednocześnie). Capture oferuje również szybką edycję materiałów, które w postaci jednego pliku wideo można zapisać, wysłać do chmury lub opublikować w serwisach takich jak YouTube.

 

Opcjonalny, dedykowany komputer OPS:

Nowe komputery OPS przeznaczone do serii Pro4K zostały zaprojektowane w taki sposób, by wraz z monitorem tworzyć wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dobrej wydajności.

Wszystkie komputery Avtek OPS Pro4K wyposażone są w nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake, zapewniające bezawaryjną pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 szóstej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

Dyski SSD użyte w komputerach Avtek OPS Pro4K są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale też bardziej odporne na uszkodzenia i niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.

Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny Celeron. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wersje i3 i i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań niezwykle wydajny Intel i7.

Co istotne wszystkie wersje obsługują natywną rozdzielczość monitorów z serii Pro4K - 4K@60Hz.

 

Oprogramowanie Note

Oprogramowanie Connect

Oprogramowanie Capture

 


Specyfikacja:

Przekątna:

65"

Rozdzielczość panelu:

1.920 x 1.080

Panel:

65" LED

Jasność :

350 cd/m2

Kontrast:

1400:1

Czas reakcji:

8 ms

Format obrazu:

16:9

Wyświetlane kolory:

1,07 mld

Kąt widzenia:

178˚ / 178˚

Typ podświetlenia:

LED

Wejścia video:

HDMI (2x), VGA (D-Sub15)

Wejścia audio:

2 x mini jack 3.5 mm

Wyjście audio:

Mini jack 3.5 mm

Porty komunikacyjne:

USB 2.0 x4

Połączenie z komputerem:

USB

Głośniki:

2 x 10 W

Zużycie prądu (Min./Max.):

250 W

Zużycie prądu (Stand-by):

0,5 W

Żywotność panelu:

30 000 h

Wymiary monitora:

1501 x 907 x 100

Waga:

41 kg

Rozstaw otworów montażowych:

600 x 400

Technologia:

Podczerwień, 10 punktowa

Narzędzie obsługi:

Palec lub dowolny wskaźnik

Dokładność:

2 mm

Rozdzielczość dotyku:

32767 x 32767 punktów

Czas reakcji dotyku:

< 15 ms

Interfejs:

HID, kompatybilny z USB 1.1, 2.0. PNP

Grubość wzmocnionej szyby:

4 mm

Certyfikaty:

CE, ISO 14001, ISO 9001, RoHS

Dodatkowe funkcje:

Android OS, Menu dotykowe OSD, Slot OPS, USB Media Player

Dołączone akcesoria:

Pilot z bateriami, Pisaki (3 szt), Przewód audio (5m), Przewód USB (5m), Przewód VGA (5m), Przewód zasilający (3m), Płyta CD z oprogramowaniem, Skrócona instrukcja obsługi

Kod produktu:

1TV106

 
 

 

Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Przekątna w calach: 60 - 70