O nas

Nasz salon powstał w 2002 roku jako profesjonalny punkt oferujący najwyższej jakości systemy kina domowego oraz zestawy stereofoniczne. Szybko rosnące potrzeby Klientów i zmiany na rynku technologii audiowizualnych zostały dostrzeżone przez kierownictwo naszej firmy. W niedługim czasie ofertę rozszerzono o specjalistyczne systemy nagłośnieniowe, audiowizualne oraz multiroom (nagłośnienie wielostrefowe). Dzięki takiemu bogactwu rozwiązań i co ważniejsze kompleksowości w obsłudze Klienta, w roku 2003 nastąpił bardzo dynamiczny rozwój firmy trwający do dnia dzisiejszego.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom wykwalifikowanego personelu oraz osiągnięciom w branży audio-wideo, uzyskaliśmy autoryzację wielu znanych i cenionych na rynku producentów i dystrybutorów sprzętu audiowizualnego, między innymi: LUXMAN, PRIMARE, NAD, PRO-JECT, ARCAM, TRIANGLE, FOCAL JM LAB, MONITOR AUDIO, KEF, NEC, SHARP, JBL, HARMAN/KARDON, DENON, RUSSOUND, XANTECH, KRAMER, SONANCE i wielu innych.

Lata doświadczeń na rynku i realizacja wielu projektów, zaowocowały opanowaniem i wykorzystaniem w realizowanych przedsięwzięciach nowoczesnych technologii audiowizualnych, a także umożliwiły dopracowanie procesów wewnętrznych zachodzących w firmie. Klientowi gwarantuje to najwyższą jakość proponowanych rozwiązań i usług.

 

A to kilka zdjęć naszego salonu...