Symposium Acoustics Rollerblock Jr HDSE - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SYMPOSIUM ACOUSTICS
  • Dostępność: Sprzedaż wyłącznie w salonie stacjonarnym
  • szt.
  • Cena netto: 2 138,21 zł / szt. 2 630,00 zł / szt.
  • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów SYMPOSIUM ACOUSTICS ****


Symposium Acousics Rollerblock JR. HDSE Tungsten Balls - akcesoria antywibracyjne - 3 szt.

Rollerblock Jr. HDSE, to wersja specjalna Rollerblocków Jr, przeznaczona do użytku pod dużymi obciążeniami, np. pod zestawami głośnikowymi lub w innych krytycznych zastosowaniach, wymagających najlepszych możliwych osiągów za umiarkowaną cenę. Oznaczenie HDSE znajdujące się na wewnętrznej powierzchni krążków wyróżnia tą wersję od wersji standardowej Rollerblocków Jr i oznacza “Heavy Duty Special Edition” (Wersja Specjalna o Dużym Obciążeniu). Wersja HDSE, wykonana z najwyższej klasy aluminium lotniczego 7075, jest dużo twardsza w porównaniu do standardowej wersji Jr i dodatkowo została pokryta twardszą od stali powłoką anodyzującą „Hard Coat”, w celu wyeliminowania lub zminimalizowania śladów „zużycia” miseczek, w trakcie długotrwałego kontaktu z łożyskiem kulowym.

Symposium - Rollerblock JR HDSE

 

Standardowa wersja Rollerbloków Jr wykonana została z aluminium lotniczego 6061. O ile aluminium 6061 jest znakomitym materiałem, wersja 7075 jest kilkukrotnie lepsza. W połączeniu z twardą powłoką anodyzującą Hard Coat, model HDSE oferuje lepsze właściwości brzmieniowe dzięki ulepszonym powierzchniom łożyska, lepszej transmisji mechanicznej oraz udoskonalonych właściwościach sprzęgających z powierzchniami urządzeń. Korzyścią uboczną, jest mniejsze zużycie kosmetyczne miseczki, często spotykane w wersji standardowej Rollerblocków a praktycznie niezauważalne w przypadku wersji HDSE, nawet pod dużymi obciążeniami.

Symposium - Rollerblock JR HDSE
"Kanapka" złożona z Rollerblocków Jr.HDSE z gwintowanym otworem o średnicy 0,635 cm..


Gwintowany otwór o średnicy 0,635 cm znajdujący sie od spodu Rollerblocków Jr, został również umieszczony w wersji HDSE. Dzięki temu, Rollerblocki mogą być przykręcone do rozmaitych powierzchni.

Standardowo na wyposażeniu Rollerblocków HDSE znajdują się super precyzyjne kulki wykonane z węglika wolframu o gradacji 10 (10 mikronów), takie same jak użyte w znakomitych Rollerblockach Symposium Series 2+.

 


Specyfikacja: RBJR HDSE
Wymiary: 1.9” (47 mm) średnica x 0.62” (15.7 mm) grubość
wysokość kanapki (wraz z kulką 1/2”): 1.3” (33 mm)
Materiał: aluminium lotnicze 7075
Wykończenie: twarda powłoka anodyzująca z oznaczeniami wykrawanymi laserowo
Łożyska: węglik wolframu - klasa10 (standardowo)
węglik wolframu - klasa 3 (opcjonalnie)


Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Cena nie obejmuje urządzeń pokazowych prezentowanych na zdjęciach