Cambridge Audio DacMagic Plus - salony w KATOWICACH i TORUNIU zapraszają - kupuj u najlepszych!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: CAMBRIDGE AUDIO
 • Dostępność: Zapytaj sprzedawcę
 • szt.
 • Cena netto: 1 536,59 zł / szt. 1 890,00 zł / szt.
 • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów CAMBRIDGE AUDIO ****


Cambridge Audio DacMagic Plus - przetwornik analogowo - cyfrowy

 

Ulepszanie legendy nie jest łatwe, ale firma Cambridge Audio wróciła do deski kreślarskiej, aby stworzyć konwerter DacMagic Plus, posiadający nowe, ekscytujące możliwości, łączność bezprzewodową oraz, najlepsze ze wszystkiego, znacznie ulepszoną wydajność audio.

 

 

Żyjemy w świecie ogromnych muzycznych możliwości. Komputery, telewizory i odtwarzacze Blu-ray są w stanie kierować dźwięk audio do twojego systemu hi-fi, ale ponieważ zostały pierwotnie skonstruowane do wykonywania innych zadań, ich wyjścia audio mają niską jakość. Ale zwykłe podłączenie ich do konwertera DacMagic Plus pozwala ominąć wbudowane konwertery, transformując ich nieciekawą wydajność w coś całkowicie spektakularnego!

 

Praca konwertera DacMagic Plus polega na pobieraniu cyfrowego sygnału audio z komputera, stacji dokującej iPoda lub telewizora, analizowaniu go i ulepszaniu go za pomocą naszego inteligentnego algorytmu ATF2. Jest bardzo uniwersalny i obsługuje muzykę cyfrową we wszystkich formatach. Konwerter DacMagic Plus obsługuje nawet 24-bitowe dane poprzez magistralę USB, co pozwala cieszyć się jakością lepszą, niż jakość płyty kompaktowej z nieskompresowanych danych, przechowywanych w komputerze.

 

A powiązanie z konwerterem DacMagic Plus naszego odtwarzacza plug-and-play model BT100 umożliwi bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z iPhona, smartfonu z systemem Android, tabletu, laptopa lub dowolnego urządzenia, wyposażonego w technologię Bluetooth*. Najlepsze ze wszystkiego, jeśli twój smartfon, tablet lub komputer Apple obsługuje high-endowy kodek aptX, możesz odtwarzać muzykę z audiofilską jakością z urządzenia, podłączonego do konwertera DacMagic Plus.

 

Oczywiście zakres muzyki, dostępnej obecnej dla urządzeń przenośnych, jest prawie nieskończony, jak również możliwości odtwarzania i sterowania, a serwisy muzyczne online, takie jak Spotify lub Last FM są w stanie dostarczać muzykę klasy hi-fi w oszałamiającej jakości.

 

* Niezbędny jest opcjonalny odtwarzacz audio B

 

T100

 

Taką imponującą technologię trudno opisać, więc dlaczego nie poszukać by przyjemności w posłuchaniu nowego konwertera DacMagic Plus? Dzięki specjalistom firmy Cambridge Audio rozlokowanych na terenie całego Polska nie ma lepszej okazji, aby poznać przyszłość cyfrowej muzyki.


Specyfikacja:

 • 24-bitowe bliźniacze konwertery cyfrowo-analogowe Wolfson WM8740 w podwójnej konfiguracji różnicowej
 • Nowe technologie ATF2™ firmy Anagram, upsampling audio 24-bity/384kHz / redukcja błędów synchronizacji
 • Opcjonalny tryb przedwzmacniacza cyfrowego, umożliwiający bezpośrednie podłączanie konwertera do wzmacniacza mocy lub aktywnych głośników
 • Nie wymagający sterowników interfejs USB audio 1.0
 • 24-bity/96kHz Interfejs USB audio 24-bity/192kHz USB Audio 2.0 z trybem ASIO lub Kernel Streaming
 • Asynchroniczny transfer USB w celu zapewnienia bardzo małych błędów synchronizacji
 • Specjalnie dobrane filtry cyfrowe – faza liniowa, faza minimalna, strome.
 • Symetryczne wyjście audio na gniazda XLR oraz wyjście audio na gniazdach CINCH.
 • Dwa, 24-bitowe wejścia cyfrowe (każde z nich jako optyczne i koncentryczne)
 • Gniazdo wejściowe do podłączania opcjonalnego odbiornika Bluetooth BT100 – umożliwiającego odtwarzanie lub upsampling z dowolnego urządzenia Bluetooth, sparowanego z konwerterem DacMagic
 • Obsluga wysokiej jakości kodeka Bluetooth typu apt-X, jak również standardowego SBC

 

 

Wśród nich najważniejsze są:

 • znacznie lepsze, niesamowite brzmienie, osiągane przez obróbkę sygnału cyfrowego w układzie DSP z algorytmem ATF2.
 • ATF2 wzbogaca sygnał poprzez polepszenie niskopoziomowych sygnałów, poprawiając ich liniowość, tak ważną w przypadku coraz bardziej popularnych plików 24-bitowych, na nowo zaprojektowane wejście USB, oferujące 24- bitowy transfer plików, gniazdo USB dla opcjonalnego, bezprzewodowego odbiornika Bluetooth BT100, umożliwiające bezprzewodowy odbiór plików z urządzeń Apple, smartfonów Android, tabletów, laptopów lub innych urządzeń posiadających łącze Bluetooth,
 • DacMagic Plus w dobie rosnącego zainteresowania słuchawkami oferuje odpowiednie rozwiązanie: w urządzeniu zamontowano wzmacniacz słuchawkowy, pozwalający na kontrolę siły głosu na wyjściu słuchawkowym, przetwornik ma teraz także funkcję przedwzmacniacza, z regulowanym wyjściem liniowym – siła głosu ustawiana jest pokrętłem głośności na przednim panelu.

 

DacMagic Plus charakteryzuje się znacznie większymi możliwościami w postaci przetwarzania 24-bitowych plików, przesyłanych z komputera PC lub MAC,  obrabianym przy użyciu upsamplera Anagram Technologies ATF2, w połączeniu z 32-bitowym przetwornikiem D/A Analog Devices (zaaplikowanym poprzednio w odtwarzaczu CD Azur C840), upsamplujacym sygnał do 384 kHz. Dzięki temu otrzymujemy niesamowicie detaliczny, pełny dźwięk, wolny od zniekształceń cyfrowych (jittera).

Urządzenie można postawić zarówno w poziomie jak i w pionie na dedykowanej gumowej podstawce.

Nie można też zapomnieć o wyjściach analogowych w które wyposażony jest DacMagic Plus: RCA niezbalansowane i zbalansowane XLR.

Przetwornik pozwala na cyfrowe sterowanie poziomem głośności (dla wyjścia słuchawkowego i analogowych wyjść audio), co pozwala podłączyć przetwornik bezpośrednio do wzmacniacza mocy lub głośników aktywnych.

Urządzenie dostępne jest w kolorze srebrnym lub czarnym.

 

Urządzenie objęte gwarancją polskiego dystrybutora