Avtek TouchScreen 98 Pro - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: AVTEK
 • Dostępność: Skontaktuj się z nami - magazyn dystrybucyjny
 • szt.
 • Cena netto: 36 584,55 zł / szt. 44 999,00 zł / szt.
 • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów AVTEK ****               


Avtek TouchScreen 98 Pro -  Monitor dotykowy LED,  Przekątna robocza 98", Rozdzielczość UltraHD (3.840 x 2.160), Technologia podczerwieni, 10 punktów, Wbudowane głośniki 2x10W

 

 

Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania, sprzedaży i montażu profesjonalnych systemów:

 • audiowizualnych
 • Digital Signage
 • wideokonferencyjnych i telekonferencyjnych
 • sterowania (integracyjnych).

 

 • Produkt w magazynie dystrybucyjnym
 • Zadzwoń do nas w celu ustalenia ceny specjalnej oraz dostępności
 • tel. 56 657 57 65
 • tel. 500 227 464

 

Avtek po raz kolejny został doceniony w programie Laur Konsumenta, w kategorii: produkty interaktywne. Na odznaczenie "TOP MARKA 2016" złożyły się głosy oddane na markę przez konsumentów w ogólnopolskim sondażu. Oceniono również rozwój i jakość – nie tylko produktów znajdujących się w portfolio, ale także obsługi klienta.

 

Avtek TouchScreen serii Pro to połączenie najwyższej klasy monitora LCD z podświetleniem LED oraz tablicy interaktywnej.

Promocja: płyn do czyszczenia powierzchni dotykowej Avtek TS Cleaner za darmo!

 

W monitorach Avtek zastosowano najnowsze technologie gwarantujące niezawodność i szeroką funkcjonalność. 

     

                                                                                                                                                                                
Panel LifetimePro

Profesjonalny panel LCD, wykonany przy użyciu najnowocześniejszych technologii, posiada wydłużoną żywotność do 30.000|50.000*  godzin. Przy użytkowaniu przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, 50 tygodni w roku daje to nawet 15 lat|25 lat* bezawaryjnego korzystania z monitora.
*zależnie od rozmiaru

     
Eco-Backlight System

Panel LCD z nowoczesnym podświetleniem LED o obniżonym poborze prądu zużywa tak mało energii, jak to tylko możliwe dla współczesnej technologii. Niższe rachunki za prąd i ekologia w najnowocześniejszym wydaniu.

    
HardT Glass

Hartowana szyba poddana specjalnemu procesowi utwardzania, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowanie 4 mm szyby gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.

    
MattSURF Layer

Powierzchnia monitora została zaprojektowana z myślą o jak większej wygodzie użytkowania. Dlatego projektanci stworzyli powierzchnię wytrzymałą i matową, na której nie widać refleksów zewnętrznego światła, dzięki czemu monitor zapewnia najwyższą jakość obrazu w każdych warunkach.

    
Alu-frame Safe Line

Rama monitora została wykonana z aluminium najwyższej jakości. Projekt aluminiowej ramy dodaje nie tylko estetyki, ale i wzmacnia konstrukcję urządzenia, zwielokrotniając jego żywotność i bezpieczeństwo użytkowania.

     
BLCKFrame Touch

Monitory stworzone zostały z myślą o najnowocześniejszym oprogramowaniu, dlatego wyposażono je w czarną ramkę wokół ekranu. Pozwala ona na swobodne „wyciąganie” menu w takich systemach jak Windows 8.1 czy Windows 10.

    
Lightweight One

Monitory 55" oraz 65" są około 30% lżejsze niż inny sprzęt tej klasy co znacznie ułatwia montaż oraz przenoszenie sprzętu.

    
Dual SnDBoost

Wysokiej jakości dźwięk przestrzenny otrzymany dzięki zastosowaniu cyfrowego przetwornika najnowszej generacji. Doskonałe odwzorowanie dźwięku oraz duża moc dwóch 10 Wattowych  głośników.

    
HighRES Infrared Positioning

Technologia pozycjonowania w podczerwieni wykorzystująca nowy algorytm odczytu i przesyłania danych, zapewniający wyższą rozdzielczość, precyzję i dokładność.

    
Smart Calibration System

Dzięki zastosowaniu prekalibracji fabrycznej monitora, udało się wyeliminować konieczność przeprowadzania tego procesu podczas korzystania z urządzenia. Również w przypadku zmiany komputera podłączonego do monitora nie zachodzi potrzeba ponownej kalibracji. Dzięki temu sprzęt jest gotowy do użycia natychmiast po podłączeniu. Dodatkowo podczas pracy na systemie operacyjnym Microsoft Windows 7, 8 lub 10 monitor ma możliwość dodatkowej kalibracji systemowej w przypadku wyższych wymagań użytkownika.

    
Touch4OSD

Dotykowe menu doskonale sprawdza się podczas ustawiania i obsługi podstawowych funkcji monitora. Eliminuje to potrzebę stosowania pilotów, które często się gubią i wymagają wymiany baterii.

    
Remote4PC

Rozbudowany bezprzewodowy pilot umożliwia dodatkowe sterowanie funkcjami komputera podłączonego do monitora. Korzystając z opcji przełączania slajdów w prezentacji czy też zaciemniania całego ekranu pilot staje się narzędziem dla prezentera.

    
Avtek MediaCNTR

Monitory wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, dlatego posiadają wbudowany odtwarzacz multimediów. Wystarczy do urządzenia podpiąć nośnik USB aby uruchomić muzykę, filmy bądź grafikę bezpośrednio z pendrive’a lub dysku USB. Co więcej można odtworzyć pliki MS Office bez konieczności posiadania komputera.

    
Auto ON/OFF Switch

Możliwość zaprogramowania monitora aby automatycznie włączał się i wyłączał -  o określonych godzinach, w określone dni tygodnia.

    
Note-ON-it

Wbudowana w monitorze aplikacja umożliwia z poziomu sprzętowego nanoszenie notatek na dowolny obraz, korzystanie z monitora jak tablicy interaktywnej czy też tablicy kopiującej, bez konieczności podłączania komputera.

    
Grab2Erase

Monitor rozpoznaje gest chwytania ekranu jako funkcję gąbki – dzięki czemu użytkownik może płynnie przejść z trybu pisania do wymazywania bez ani jednego kliknięcia. Działa zarówno w wbudowanym oprogramowaniu jak i w aplikacji na PC.

    
Touch2Browse

Dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej do korzystania z zasobów internetowych wystarczy tylko podłączyć przewód LAN do monitora.

    
SetMyLogo

Funkcja umożliwiająca zdefiniowanie własnego LOGO startowego w monitorze. Dzięki temu podczas uruchamiania pojawia się grafika wybrana przez użytkownika powodująca dodatkową personalizacją urządzenia.

    
Computer4Touch

Opcjonalne rozwiązanie pozwalające na otrzymanie systemu All-in-one składającego się z monitora i wbudowanego komputera. W ten sposób wystarczy podłączyć monitor do prądu, aby móc skorzystać z internetu,  map, czy innej aplikacji.

    
Full Connect Panel

Zastosowanie wielu przyłączy umożliwia jednoczesne podłączenie różnych urządzeń analogowych i cyfrowych takich jak DVD, BluRay, wizualizer czy dekoder telewizji. Dzięki temu i funkcji Touch 4 OSD można bardzo szybko przełączać między źródłami bez konieczności przepinania przewodów w trakcie prezentacji lub zajęć.

    
Serial Control Line

Dzięki złączu RS232 istnieje możliwość zarządzania funkcjami monitora poprzez np. zewnętrzne systemy sterowania, umożliwiając pełną automatyzację dla wymagających klientów.

    
Plug and play

Wystarczy podłączyć monitor do prądu i komputera, aby korzystać z funkcji interaktywnych. Jeśli istnieje potrzeba użycia zewnętrznego źródła sygnału to wystarczy podpiąć przewód.

    
  

Do każdego monitora interaktywnego Avtek TouchScreen serii Pro polecane jest oprogramowanie RM Easiteach w języku polskim w promocyjnej cenie!

 

Gwarancja na produkt: standardowa 2 lata lub 3 lata* po rejestracji na stronie www.avtek.eu/warranty

* Gwarancja przedłużona nie obejmuje panelu monitora.Skrócona instrukcja obsługi

 


Specyfikacja:

Przekątna:
98"
Rozdzielczość panelu:
3.840 x 2.160
Panel:
98" LED LG
Jasność :
500 cd/m2
Kontrast:
1300:1
Czas reakcji:
5 ms
Format obrazu:
16:9
Wyświetlane kolory:
1.06 B
Kąt widzenia:
178˚ / 178˚
Typ podświetlenia:
LED
Wejścia video:
A/V (mini jack 3.5 mm), Composite (CVBS), HDMI (4x), VGA (3x)
Wyjścia wideo:
VGA (D-Sub15)
Wejścia audio:
3 x mini jack 3.5 mm
Wyjście audio:
Mini jack 3.5 mm, SPDIF
Porty komunikacyjne:
RJ-45, RS232, Slot OPS, USB (x4)
Połączenie z komputerem:
USB
Głośniki:
2 x 10 W
Zużycie prądu (Min./Max.):
650 W
Zużycie prądu (Stand-by):
≤0.5W
Żywotność panelu:
≥30,000 godzin
Wymiary monitora:
2257 x 1335 x 118 mm
Waga:
150 kg
Rozstaw otworów montażowych:
800 x 600
Technologia:
Podczerwień, 10 punktowa
Narzędzie obsługi:
Palec lub dowolny wskaźnik
Rozdzielczość dotyku:
32768 x 32768 punktów
Czas reakcji dotyku:
< 20 ms
Grubość wzmocnionej szyby:
4 mm
Certyfikaty:
CE, ISO 14001, ISO 9001, RoHS, WEEE
Dodatkowe funkcje:
Android OS, Menu dotykowe OSD, Slot OPS, USB Media Player
Dołączone akcesoria:
Pilot z bateriami, Pisaki (3 szt), Przewód audio (5m), Przewód HDMI (1,5m), Przewód USB (5m), Przewód VGA (5m), Przewód zasilający (3m), Skrócona instrukcja obsługi, uchwyt montażowy ścienny
Obsługiwane formaty plików wideo:
AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, MPG, WEBM, WMV
Obsługiwane formaty dokumentów:
DOCX, PPTX, TXT, XLSX, PDF
Obsługiwane formaty plików audio:
AAC, AMR, FLAC, M4A, MP2, MP3, OOG, WAV, WMA
Obsługiwane formaty plików graficznych:
JPG, PNG, GIF
Kod produktu:
1TV047_TS

 

Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Przekątna w calach: 90 - 100